18 adamızı Yunan’a teslim eden AKP mi Kudüs’ü kurtaracak? Güldürmeyin insanı!

admin | 07 Aralık 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Lafla peynir gemisi yürümez. Göz göre göre 18 adamızı Yunan’a teslim eden AKP, Kudüs’ün İsrail’in başkenti olarak ilan edilmesini, ABD Büyükelçiliği’nin Kudüs’e taşınmasını engelleyebilir mi?

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, “Kudüs bizim onurumuzdur, Kudüs bizim ortak davamızdır, dün Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi bizim kırmızı çizgimizdir.” dedi.

Sayın Kalın! Kudüs sizin onurunuz da, Ege’deki 18 adamız sizin utanç kaynağınız mıydı ki, o adaların Yunanistan tarafından işgal edilmesine ses çıkarmadınız.

Kudüs’e sahip çıkmanız elbette iyi bir şey… İyi de… Söyler misiniz? Kendi adalarına sahip çıkmayan bir iktidarın Kudüs’e sahip çıkacağına kim inanır? Sizi kim ciddiye alır?

AKP yandaşı İbrahim Karagül, 16 Ara 2010 tarihinde Yenişafak’taki köşesinde İsrail’le Yunanistan arasındaki işbirliğini şöyle anlatmıştı:

“Ekim ayında iki ülke ortak hava tatbikatı düzenledi. Girit açıklarında yapılan, yüzden fazla İsrail savaş uçağının katıldığı tatbikatta S-300 füzeleri de test edildi. İsrail uçakları bin dokuz yüz kilometre menzil denedi.”

İsrail, Yunanistan ve Kıbrıs Rum Kesimi, Ege’de birlikte petrol ve doğal gaz arıyor. O sularda bizim de hakkımız var ama AKP iktidarından ses çıkmıyor.

Kendi adalarına sahip çıkamayan, Ege’de kendi ülkesinin haklarına sahip çıkamayan bir iktidar Filistin halkının Kudüs’üne hiç sahip çıkamaz.

Habersom

641 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104