Acun’un kanalındaki görüntüler Diyanet çalışanlarını kızdırdı

admin | 04 Aralık 2015 | Gündem, Siyaset, Tüm Manşetler

benim-stilim-de-mini-etekli-tesettur-1b65

Diyanet İşleri Başkanlığı’nda ve Diyanet Vakfı’nda örgütlü olan Türk Diyanet Vakıf-Sen Sendikası, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan ‘İşte Benim Stilim’ adlı yarışma programını programını hedef aldı.

‘İşte Benim Stilim’ programında mini etekli ve sırt dekolteli bir yarışmacı başı tesettürlü bir halde yarışmaya katılmıştı.

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gümüş, “Bu bizi yaratan Allah-û Teâlâ ile dalga geçmektir. O program ahlak dışı bir program. TV8’i ve Acun Ilıcalı’yı kınıyorum. Resmi kurumlar ile hükümeti göreve davet ediyoruz. RTÜK’ün bu konuya el koyması lazım” şeklindeki açıklama yaptı.

Dinci Vahdet gazetesi de, bir yarışmacının, mini etekle başörtüsü takmasına tepki göstermiş, yarışmacının fotoğrafını sansürleyerek yayınlamıştı.

habersom.com

2722 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104