Adnan Hoca’dan kaçan kedicik: Bizi fotoshop’lı resimlerle tehdit edecekler

admin | 20 Mart 2018 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Adnan Hoca’nın yanından terlik-pijama kaçan Ceylan Özgül: “fotoshop’lı resimlerle bizi tehdit edecekler”

Adnan Oktar adlı gericinin eski müritlerinden olan Ceylan Özgül, Oktar’ın yanından ayağında terlik ve pijamalarıyla kaçtığını iddia ederek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Uzun yıllar AKP’den aldığı destekle gündem olan Adnan Oktar şimdi de en bilinen “kediciklerinden” Ceylan Özgül’ün ayağında terlik ve pijamalarıyla kaçtığını iddia etmesi ile gündeme oturdu.

Instagram hesabından dikkat çeken paylaşımlar yapan Ceylan Özgül, Adnan Oktar’ın yanında kendisine ilişkin hiçbir kararı kendisinin veremediğini söyledi. Özgül instagram hesabında “Dikkat edin sizi kaydedecekler. Gizli kameralarla, açık kameralarla kaydedecekler. AVM’lerde resimlerinizi çekecekler. Sonra onların üzerinde oynayacaklar ve istedikleri amaca hizmet etmezseniz aleyhinize kullanmaya kalkacaklar. Korkmanıza gerek yok şeytanın hilesi zayıftır” diye yazdı.

İDDİALARI YALANLADI

Ceylan Özgül’ün iddialarına ise Adnan Oktar kanadından yalanlama geldi. Oktar’ın “kediciklerinden” Tülay Kumaşçı sosyal medya hesabından attığı mesajlarda Ceylan Özgül’ün sözlerinin doğru olmadığını, bir yıl önce kendi isteğiyle babasının yanına gittiğini iddia etti.

1060 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104