Adnan Hoca’nın kedicikleri sadece bara pavyona değil, Umre’ye de gitmiş!

admin | 21 Temmuz 2018 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

cicisler_umre_donusu_bodrum_da_1b171

Harun Yahya takma ismiyle de bilinen Adnan Hoca’nın kedicikleri bir zamanlar din istismarına yeni bir boyut getirmiş, açık saçık kıyafetlerini üstlerinden çıkarıp ihrama girmiş ve umreye gitmişler.

“Ülkemizi etkileyen olumsuzlukları def etmek için dua etmeye gidiyoruz” diyerek Umre’ye giden Adnan Hoca’nın kedicikleri Esra ve Ceyda Ersoy, Suudi Arabistan dönüşü ise soluğu doğru Bodrum’da almışlar.

Bu kızlar Ramazan ayında Yunanistan’da doğum günü partisinde kendilerini pastaya bulayan, alkol alan ve alkolü üzerlerine döken cicişler üstsüz fotoğraf paylaşımlarıyla da gündeme gelmişlerdi.

Bodrum tatillerinden önce, Instagram hesaplarından yaptıkları açıklamayla gelebilecek eleştirilere önlem alan kedicikler, “Şimdiden söyleyelim ki biz denize girerken bikini giyeriz, duaya giderken kapalı gideriz. Biz yerine göre giyiniyoruz” ifadelerine yer vermişlerdi.

O günlerde Ramazan’da sigara içiyor diye adam yumruklayan dinciler, İslamiyeti küçük düşüren Adnan Hoca ve yakın çevresine hiç ses çıkarmıyorlardı.

Ey gidi günler ey!

Ne günlerdi onlar be!

3688 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104