Ahmet Altan neden tutuklanmıyor?

admin | 17 Mayıs 2016 | Gündem, Tüm Manşetler

ahmet-altan-terorizme-destek-verdi-6b1

Ahmet Altan’ı işlediği suçların delilleriyle birlikte FETÖ davası savcılarına ihbar ediyoruz.

Ahmet Altan bir zamanlar yönettiği Taraf Gazetesi aracılığıyla Fethullah Gülen Terör Örgütü (FETÖ) adına yüzlerce yurtsever insana iftiralar attı. Bu insanların hapislerde yıllarca sürünmesine hatta ölmelerine neden oldu. Kuddusi Okkır, Ali Tatar, Türkan Saylan, İlhan Selçuk, Uçkun Geray, Kaşif Kozinoğlu, Murat Özenalp gibi çok sayıda insan Ergenekon sürecinde hayatlarını kaybedenlere örnek olarak gösterilebilir.

Yüzlerce insan Taraf Gazetesi‘nin iftiralarıyla hapislerde çürütüldü, işlerinden oldular, parasız kaldılar. Sadece kendileri değil, aileleri de perişan oldular. Özel okullarda okuyan çocuklarını okullarından almak zorunda kaldılar. Türk Ordusu’nun kolunu kanadını kırdılar.

Utanmaz Ahmet Altan Haberdar sitesinde Ergenekon kumpası mağdurlarına iftira atmaya, yıllarca hapislerde süründürdüğü masum insanları hala suçlamaya devam ediyor.

Herkesin bildiği gerçekleri burada uzun boylu anlatmaya gerek yok.

habersom.com olarak yıllarca teröre destek veren Ahmet Altan’ı Fethullah Gülen Terör Örgütü’nün yargılandığı “Paralel Yapı” davsının savcılarına ihbar ediyoruz.

Ahmet Altan’ın suçlu olduğunu gösteren en iyi deliller, bir zamanlar yönettiği Taraf Gazetesi’nin attığı yalan manşetlerdir. O manşetleri savcıların dikkatine sunuyoruz.

İşte o manşetlerden birkaç örnek.

taraf-manset-0b23

taraf-manset-1b23

taraf-manset-2b23

taraf-manset-3b23

taraf-manset-4b23

taraf-manset-5b23

taraf-manset-7b23

taraf-manset-8b34
habersom.com

3556 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104