AKP’den yüz bulan gençlerden Atatürk ve Zübeyde Hanım’a ağır hakaret

admin | 07 Ekim 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Video Galeri

Kadir Mısıroğlu’nun Atatürk’e son saldırısından sonra onun izinden yürüyen iki genç de hazırladıkları video ise Atatürk’e ve annesi Zübeyde Hanım’a saldırdılar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Saray’da ağırladığı isimlerden olan Atatürk düşmanı Mısıroğlu gençlere yaptığı konuşmasında şu ifadeleri kullanıyordu:

“İstediğimiz olmuş değildir. Yarı yoldayız. Nasıl buluğa ermemiş bir çocuğa ‘niye evlenmiyorsun’ demezsen Hükümet’e de ‘niye şeriatı ilan etmiyorsun’ diyemezsin. Vakti var. Her ulus bir zamana rehmolunmuştur. Sizin nesliniz İslam’ın mutlak galebesini, küfrün mutlak yıkılışını, heykellerin köpek leşi gibi sürüklendiğini görecek. Siz göreceksiniz. O gün beni hatırlayın.”

Mısıroğlu’nun “gençlere” yaptığı konuşma ilk meyvesini verdi. Kemalizm’in yargılanmasını isteyen iki genç, bir evde çektikleri videoda hem Atatürk’e hem de annesi Zübeyde hanıma küfür ederek Mısıroğlu’na destek veriyor.

Aslında asıl suçlu AKP iktidarıdır. AKP iktidarının yarattığı siyasi iklim bunlar gibi Örümcek kafalı beyinsizleri cesaretlendirmektedir.

965 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104