AKP’liler Esad’ın milli takımını destekleyen Suriyelileri “nankörler” diye azarladı!

admin | 06 Eylül 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Video Galeri

Suriye’nin İran’la 2-2 berabere kalarak Dünya Kupası yolunda Play-Off oynama hakkı kazanmasını kutlayan onlarca Suriyeli Aksaray’da yol kapatarak tezahüratta bulundu.

Vatandaşlar olayı şaşkın bakışlarla seyretti.

Bir AKP’li, “Suriyeliler ne kadar nankörmüş. Erdoğan onları besledi, içirdi, giydirdi ama onlar Esad’ın milli takımını destekliyor, ne nankör insanlarmış bunlar” diye azarladı.

2018 Dünya Kupası Asya Elemelerinde lider İran’la son dakikada bulduğu golle 2-2 berabere kalan Suriye, Play-Off’lara kaldı. 

YOL KAPATTILAR

Son dakikalarına 2-1 yenik girdiği mücadeleden 90+3’te bulduğu golle 1 puan çıkarmayı başaran Suriye, grupta 3. sıradaki yerini korudu ve Play-Off oynamaya hak kazandı.Suriye’nin bu başarısını İstanbul’da yaşanan onlarca Suriyeliler Aksaray’da yol kapatarak ve tezahürat yaparak kutladı. Çevredeki vatandaşlar bu görüntüleri şaşkınlıkla izlerken araç sahipleri yolu kapatan Suriyelilere tepki gösterdi.

551 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104