AKP’nin oyları yüzde 35’in altına düşünce Abdullah Gül parti kuracak

admin | 15 Kasım 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Aydınlık Gazetesi yazarı İsmet Özçelik, “AKP oyları yüzde 35’in altına düşünce Gül, Babacan, Davutoğlu ekibi yavaş yavaş bayrak açacak, yeni parti için harekete geçilecek” diye yazdı

İşte İsmet Özçelik’in yazısının konuyla ilgili bölümü:

AKP oyları şu anda yüzde 40’ın altında. Zaman aleyhe işliyor. Oylar yüzde 35’in altına düşünce Gül, Babacan, Davutoğlu ekibi yavaş yavaş bayrak açacak. Yeni parti için harekete geçilecek. Gül sahada daha fazla görünecek.

FOTOĞRAFTAKİ EKİP

Bu ekibe eklenecek yeni isimlerden söz ediliyor. FETÖ’nün yargıyı tam ele geçirdiği dönemde Adalet Bakanlığı yapan Sadullah Ergin’in kızının düğününde çekilen fotoğrafa vurgu yapılıyor.

Adı geçen isimler arasında, Cemil Çiçek, Melih Gökçek, Beşir Atalay, Hüseyin Çelik, Kadir Topbaş… da var.

“İstikrar ve gerilimi düşürmek için Gül” propagandası yapılacak. Yaşanan sıkıntıların sorumlusu olsa da ekonomik krizin panzehiri(!) olarak Babacan piyasaya sürülecek.

Babacan’ın, “ABD’nin ve mafyalaşmış uluslararası finans kuruluşlarının esas adamı” olarak öne çıkması dikkat çekiyor.

BYLOCK’ÇU MİLLETVEKİLLERİ

Plana göre, bu süreçte ByLock kullanan 80 civarında milletvekili devreye girecek. Yeni partinin Meclis grubunu oluşturacak.

Bunlardan fire olsa bile, en az 60-70 milletvekiliyle birlikte hareket edilecek.

ABD KARARGÂHI

ABD’nin Türkiye operasyonu için tam gün çalıştığı vurgulanıyor. “Meclis’e yürüme mesafesinde” mi bilmiyorum ama Ergenekon, Balyoz… operasyonlarında kurulan merkezin bir benzeri faaliyetteymiş.

“Ekonomik operasyon, Zarrab davası, yeni parti girişimi, muhalefetin organize edilmesi” tek merkezden yönetiliyormuş.

Ankara’nın siyasi kulislerinde anlatılanlar böyle.

473 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104