Akşener: Erdoğan’ı dışarıda dövdürtmeyiz, Türkiye’yi kumar masasına koydurtmayız

admin | 18 Kasım 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Video Galeri

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: “Erdoğan’ı dışarıya dövdürtmeyiz, Türkiye’yi kumar masasına koydurtmayız”

Meral Akşener, Fox TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programına konuk oldu.

Gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulunan Akşener,Türkiye’nin Reza Zarrab için ABD’ye nota vermesi konusuna da değinen Akşener, “Önemli olan Türkiye’nin kumar masasına konulmaması” açıklamasında bulundu.

Akşener “26 yaşında bir gençle bu işi sürdürüyorsunuz bu büyük ciddiyetsizlik söz konusu. Bunun ortağı İran’da idamla yargılanıyor. Siz bu çocuğu bebeğiniz gibi allayıp pulluyorsunuz. Nasıl bir Reza Zarrap’tır? Nasıl bir devlettir ki FETÖ’ye yardım ettiği iddia edilen biri hakkında hiçbir şey yapmaz? Burada temel bir ciddiyetsizlik var.

Anlaşılıyor ki bu itirafçı olmuş. Anlaşılıyor ki ABD’nin Türkiye için talep ettiği bazı şeyler var. MİT tırlarındaki ciddiyetsizlikle buradaki ciddiyetsizlik aynı. Dün bu iş anlaşıldığından itibaren bir anda Sayın Erdoğan ve AKP’nin bekası ile Türkiye’nin bekası bir konuşuldu mu? Ben korkuyorum ki bunların onurunu zedeleyecek bir şeyler olur mu? Cumhurbaşkanı kim olursa olsun Biz Sayın Erdoğan’ı da dışarıya dövdürmeyiz. Ama önemli olan Türkiye’nin burada kumar masasına konulmaması”dedi.

526 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104