Akşener’den kurucu listede yer isteyen Gül yanlısı gazetecilere ret yanıtı

admin | 07 Eylül 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Bülent Mumay: Bir muhafazakar gazetenin birkaç önemli ismi, yeni partinin kurucu listesinde olmak için Akşener’in kapısını çaldı.

Birgün yazarı Bülent Mumay, köşesinden çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi. Mumay’ın iddiasına göre; “Bir muhafazakar gazetenin birkaç önemli ismi, yeni partinin kurucu listesinde olmak için Akşener’in kapısını çaldı.”

Sonuç mu ne oldu?

İşte Bülent Mumay’ın köşesinden yanıtı:

“NOT: Bu arada bir kulis bilgisi paylaşayım… Bir “muhafazakar” gazetenin birkaç önemli ismi, yeni partinin kurucu listesinde olmak için Akşener’in kapısını çalmış. Gül’e yakınlığıyla bilinen bu isimler olumsuz yanıt alınca gazetedeki Akşener haberlerinin tonu değişmiş.”

566 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104