Atatürk’e saldıran Fesli Kadir’e dava açmak için savcılar Saray’dan emir mi bekliyor?

admin | 05 Ekim 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Video Galeri

Kadir Mısıroğlu’ndan yeni skandal: Heykellerin köpek leşi gibi sürüklendiğini göreceksiniz

Tarihçi olduğunu iddia eden ve Atatürk’e yaptığı hakaretlerle gündeme gelen Kadir Mısıroğlu yine benzer bir açıklama yaptı. Mısıroğlu, Atatürk heykellerini kastederek, “Heykellerin köpek leşi gibi sürüklendiğini göreceksiniz” dedi.

Tarihçi olduğunu iddia eden ve Atatürk’e yaptığı hakaretlerle gündeme gelen Kadir Mısıroğlu yine skandal bir açıklama yaptı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün heykellerini kastederek, “Heykellerin köpek leşi gibi sürüklendiğini göreceksiniz” dedi.

Kadir Mısıroğlu, “Demokrasiye geçişten beri sapa sapa kötülük azalmakta iyilik çoğalmaktadır. İstediğimiz olmuş değildir. Yarı yoldayız. Nasıl buluğ çağına ermemiş çocuğa evlenmiyorsun diyemezsen hükümete de niye şeriat ilan etmiyorsun diyemezsin. Vakti var. Sizin nesliniz İslamın mutlak galebesini, küfrün mutlak yıkılışını, heykellerin köpek leşi gibi sürüklendiğini göreceksiniz” diye konuştu.

İşte skandal açıklama:

Yıllardır Atatürk’e saldıran bu adama dava açmak için savcılar Saray’dan emir mi bekliyor?

789 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104