Batı’nın propaganda birliği Ak Miğferlerin gerçek yüzü

admin | 09 Eylül 2018 | Dünya, Genel, Gündem, Siyaset

ak-migferler-1b716
escort bayanlar

Batılı Emperyalistlerin basın içindeki propaganda birliği olarak çalışan Ak Miğferlerin gerçek yüzünü ilk kez Aydınlık gazetesi yazarı Mehmet Yuva ortaya koymuştu.

Daha sonra Hüseyin Vodinalı Mehmet Yuva’nın yazısını baz alarak Ak Miğferleri anlatan bir yazı kaleme aldı.

İşte Mehmet Yuva’nın o yazısının Ak Miğferlerle ilgili bölümü:

Ak miğfer içindeki iblise Nobel ödülü

SOROS’UN FONLADIĞI KURTARICILAR

Nobel organizasyonu, White Helmets (Ak Miğferler) adlı arama kurtarma kuruluşunu 2016 için ödüle aday göstermiş. Kurucusu ve lideri eski bir İngiliz askeri. Suriye’de palazlanan ve yıldızlaşan bu örgüt, ABD, İngiltere, Hollanda ve Turuncu devrimler finansörü efendi Soros tarafından on milyonlarca dolarla fonlanıyor. İçinde tescilli teröristleri barındırıyor. Birçok terör örgütü ile bağlantılı olduğu iddiasını destekleyen ciddi veriler var.

Türkiye-Suriye hudut bölgelerinde, terör örgütlerinin kontrolündeki bölgelerde faaliyet yürütüyor. Tüm yayınlarında sistematik bir Rusya ve Suriye aleyhtarlığı var. Arama kurtarma örgütünden ziyade bir siyasi-askeri kuruluş gibi hareket ediyor. Enkaz altından çıkardıklarını iddia ettikleri çocuklar, kadınlar ve sivillerle fotoğraf çektirmeyi ve servis etmeyi çok seviyor.

13 yaşındaki Filistinli çocuğun başı kesilirken orada selfi yapıp tekbir getirenler, ‘ambulanstaki kız çocuk’ fotoğrafını çekenler bir başka mekânda başlarında örgütün sembolü haline gelen AK miğfer başlarında, elde silah poz veriyor.

DAVUTOĞLU ZAMANINDA

Nasuh Mahruki, 1996’da kurulan Arama Kurtarma Derneği AKUT’un kurucu üyesi ve yönetim kurulu başkanıdır. Ulusal Kanal izleyicileri ve gazetemiz Aydınlık okurlarının daha yakından tanıdığı bir isim. Köklü bir Osmanlı ailesinin torunu olmaktan, Türklüğü ve Atatürkçülüğü ile gurur duyan Ali Nasuh, 1 Mayıs 2015’te twitter hesabında, “Suriye’de insanlığı kurtaran kahramanlar-AKUT’un yetiştirdiği Suriye Sivil Savunması White Helmets (Beyaz Miğferler) 15.500 can kurtardı” ifadesini paylaşmıştı.

AKUT, 2013’te derin mezhep ve etnik strateji uzmanı Davutoğlu’nun başındaki bakanlık üzerinden Suriye savaşında görev yapacak gönüllü sivil arama kurtarma personelini eğitti. Resmi sitelerinde;

“01 Şubat 2013’te Suriye’deki yerel yönetimlerin (!) inisiyatifiyle bir araya gelen gönüllü sivil savunmacılar, arama kurtarma eğitimi ve malzeme yardım taleplerini uluslararası topluma iletmişlerdir. Eğitim ve malzeme konusunda destek talepleri USAID (ABD), JICA (Japonya), UKDFID (İngiltere) önderliğinde ve TC Dışişleri Bakanlığı’nın da tavsiyesiyle tarafımıza iletilmiştir…” deniliyor. Sağlanan anlaşma sonucunda AKUT onlarca “Suriyeli” personele eğitim vermeye başlıyor.

ŞAİBELİ OLDUKLARINI BİLMİYOR MUSUNUZ?

Ali Nasuh Mahruki üstünde bu kadar şaibe bulunduran, hangi amaçlar için kullanıldığı malum bir örgütün elemanlarına “Suriye’de insanlığı kurtaran kahramanlar” sıfatını hangi kriterlere binaen uygun görüyor? AKUT’un eğitip donattığı kahramanlar örgütü, terör örgütlerinin füzelerle, tüpgaz cehennem toplarıyla yaktığı, yıktığı “rejime bağlı” binaların altından bugüne kadar kaç çocuk, kadın ve insan kurtardı? Yoksa rejimin kontrolünde yaşayan siviller bu insani örgütleri hak etmiyor mu?

Eğitip donattığınız kahramanlarınız AK Miğferler neden sadece silahlı muhalefet örgütlerinin kontrol ettiği bölgelerde aktif? AK miğferlerin birçok kara işlerinde yer aldıklarını biliyor musunuz?

El-Nusra (El-Kaide) benzeri terör örgütleri ile aşna fişne olduklarından bihaber misiniz? Onların eğitimi için örgütünüze ne kadar ödeme yapıldı?

Dinamiti bulan Nobel bugün ülkeleri patlatmak için altını dinamitle dolduruyor. Bu dinamitin fitilini “insanlık, barış, kardeşlik, kurtarma” gibi şaşalı ifadeler kullanarak ateşleyenlere alet olmayın, katkıda bulunmayın. Nobel veya başka ödüller için “şaibeli ve karanlık bir örgütün” propagandasını yapmayın.

ak-migferler-2b456

3188 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104