Beşiktaş’ın sandığımız Vodafone Park meğer AKP’nin özel mülküymüş!

admin | 10 Ekim 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Video Galeri

Erdoğan pot kırdı: Bakan apar topar mikrofonu kapattı!

Ampute Milli Takımı, İngiltere’yi yenerek Avrupa şampiyonu oldu. Vodafone Park için teşekkür eden Gençlik ve Spor Bakanı Osman Bak’ı Erdoğan telefonda fırçaladı.

Ampute Milli Takımının Avrupa şampiyonlu sonrası canlı yayında Erdoğan’la konuşan Bakan Osman Bak, “Beşiktaş’a da teşekkür ediyoruz saha için” dedi.

Erdoğan ise Bak’a ‘Saha Beşiktaş’ın mı ya? Bizim verdiğimiz paralarla yaptılar’ karşılığını verdi.Bakan Osman Bak’ın telefonun mikrofunun telaşla kapamak istemesi kameralara yansıdı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, daha önce Tivibu Spor’da katıldığı bir programda, “Devlet her yere muhteşem statlar yaptı. Biz kendi stadımızı yaptık.” demişti.

Anlaşılan şu ki, Fikret Orman Vodafone Park stadını Beşiktaş’ın sanıyor ama aslında o stat AKP’nin özel mülkü!

577 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104