Bölücü Kürtçü HÜDA PAR: Erdoğan’ı destekleyeceğiz!

admin | 13 Haziran 2018 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Bölücü Kürtçü HÜDA PAR dedikodulara noktayı koydu: “Erdoğan’ı destekleyeceğiz!”

Türklük ve Atatürk düşmanlığıyla bilinen Hüda Par’dan 24 Haziran’da yapılacak seçimlerle ilgili net bir açıklama geldi. HÜDA PAR Genel Başkanı Mehmet Yavuz, “Seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğiz” dedi.

HÜDA PAR Genel Başkanı Mehmet Yavuz Bursa İl Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programında partililer ve sivil topum kuruluşları ile  bir araya geldi.

İftar sonrasında yaptığı konuşmada seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklediklerini söyleyen Yavuz, “Biz Cumhurbaşkanlığı meselesinde bir aday çıkarmadık, adayların içerisinde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı verdik.

Fakat bizim bu destekleme kararımız bütün yanlışlara ‘Evet’ deme anlamını taşımamaktadır. Kim kızacak, kim küsecek, kim darılacak, kim hiddetlenecek diye bakmadan; korkmadan, cesaretle ama hakaret etmeden, nezaketle yanlışları dile getireceğiz. Onun için Türkiye’nin gerçek anlamda böyle bir muhalefete yani HÜDA PAR’a ihtiyacı vardır.” diye konuştu.

404 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104