Can Ataklı: AKP, yarı fiyatına dolar alanları asla ortaya çıkarmayacak

admin | 03 Eylül 2018 | Dünya, Genel, Gündem, Siyaset

Sözcü yazarı Can Ataklı TELE1 TV’de Halkbank’taki dolar kuru skandalına ilişkin önemli bir iddia ortaya attı

rus escort

Can Ataklı, bugünkü köşesinde Halkbank’ta geçtiğimiz gün yaşanan dolar kuru skandalına değindi.

Ataklı, ”Artık ne olursa olsun dış güçlerden biliniyor” ifadelerini kullandığı yazısında, Herkesin aklındaki şu; “Birileri 20 dakikalık süre içinde neredeyse yarı fiyata dolar alarak köşeyi döndü. İktidar bunu asla ortaya çıkarmayacaktır” dedi.

Ataklı’nın yazısından ilgili bölüm şöyle:

Gece Halk Bankası’nın internet sistemine “üçüncü ülkelerden” mi ne birinin yazılımında hata olmuş. Kısa süreliğine döviz fiyatlarında doğru olmayan rakamlar yayınlanmış. Bu sırada alış veriş yapanlar olmuş ama bunların hepsi iptal edilecekmiş.
Falan filan.

Bu işin artık tadı iyice kaçtı.

Artık ne olursa olsun dış güçlerden biliniyor.
Kimsenin hatası yok.
Maşallah iktidarın tamamı “hatasız kullardan” oluşuyor.

Ama ne yaparlarsa yapsınlar, ne derlerse desinler inandırıcı olmuyor.
Artık AKP’ye oy vermiş olsa bile insanların yüreğinde kuşku bulutları dolaşıyor.
Ayrıca son teknoloji ile donanmış olan, tüm çalışma sistemi güvene dayanan bir devlet bankasında bu kadar fahiş bir hata olabileceğine de ihtimal verilmiyor.

Herkesin aklındaki şu; “Birileri 20 dakikalık süre içinde neredeyse yarı fiyata dolar alarak köşeyi döndü. İktidar bunu asla ortaya çıkarmayacaktır.”

Size bir şey söyleyeyim mi?

Bu iktidarın kadroları iyice niteliksiz hale getirmesi nedeniyle gerçekten bir hata da olmuş olabilir.

Ama AKP’ye oy verenlerin bile “Bunda mutlaka bir numara var” demesi, her halde iktidar partisinin asla üzerinden silemeyeceği kara bir lekedir. Asıl üzerinde durulması gereken 17 yılda partinin geldiği bu hazin noktadır.

2299 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104