CHP neden Bağımsız Kürdistan referandumuna karşı sokağa çıkmıyor?

admin | 13 Eylül 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Yapılan anketler, Türk halkının % 80’ninin ABD’nin Ortadoğu’yu kan gölüne çevirdiğine ve Türkiye’yi bölmek istediğine inanıyor. Ama ne yazık ki Kılıçdaroğlu’nun bir kez bile adını vererek ABD’yi eleştirdiğini görmedik.

Kılıçdaroğlu’nun ABD’nin Suriye politikasını, Irak politikasını, PKK’ya ve bağımsız Kürdistan kurulması çabalarına verdiği desteği eleştirdiğini duydunuz mu?

Hadi ABD’yi eleştirmemesinden vazgeçtik, Kılıçdaroğlu’nu Türkmenlere, Kerkük’e sahip çıkarken hiç gördünüz mü?

ABD’nin oluşturmaya çalıştırdığı PKK koridoruna karşı laf ettiğini duydunuz mu?

Halkımızın % 80’i ABD’ye karşıyken, ABD’yi eleştirmeye dili varmayan, Türkmenlere sahip çıkmayan Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ı iktidardan indirebilir mi?

Sahi, CHP neden Bağımsız Kürdistan referandumuna karşı halkı sokaklara dökmüyor?. Tam sırası değil mi?

Kuzey Irak’ta da bir adalet sorunu yok mu?

Habersom.com

494 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104