CHP’li yönetici İYİ Partiye geçti

admin | 28 Ekim 2017 | Dünya, Genel, Gündem, Siyaset

İYİ Partinin kurulması ile diğer siyasi partilerden istifalar tüm hızıyla devam ediyor

CHP Kartal ve Ümraniye ilçe yöneticiliği yapan Bursa CHP’de aktif görevlerde bulunan Yalçın Yaşar Çiftçi partisinden istifa ederek İYİ Partiye geçeceğini bildirdi.

Yalçın Yaşar Çiftçi Aygaz, Fritolay Azersun, Uludağ, UNO, Kiğili ve son olarak Nestle’de üst düzey yöneticilik yapan bir isim.

Çiftçi yaptığı açıklamada “Sayın Meral Akşener’in ülkemizin tıkanmış siyasetinin önünü açacak ve ülkemizdeki sıkıntıların çözümü noktasında etkin ve yetkin bir siyasi figür olduğunu görüyorum. İYİ Parti ülkenin çıkış noktasıdır” dedi.

581 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104