Cumhuriyetimiz Arap düşmanlığı üretmedi ama İslamcılar Türk düşmanlığı üretti

admin | 29 Aralık 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

“Cumhuriyet, bir Arap düşmanlığı üretti” diyen İbrahim Kalın’a yanıt veriyoruz!

Cumhuriyet Arap düşmanlığı üretmedi ama Türklüğü ayaklar altına alan Arapçı İslamcılar Türk düşmanlığı üretti

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Attıkları büyük fitne tohumları vardı. Mesela, Cumhuriyet’in uzun kuruluş yıllarında ‘Araplar bize ihanet etti, bizi arkadan vurdu’ tezi işlendi” dedi.

Halbuki tam tersi oldu. Türkiye Cumhuriyeti her millete değer verdi. Arap komşularıyla iyi ilişkiler kurmak için büyük çabalar sarf etti. Ancak hurafeler içine gömülmüş Arap dünyasının önemli bir bölümü laikliğin değerini anlayamadığı için hep Türkiye Cumhuriyeti’ne düşman oldu.

Arapların laik Türkiye Cumhuriyeti düşmanlığını ülkemizdeki İslamcılar da sürdürdüler. Türklüğe düşman oldular.

Erdoğan daha birkaç ay önce, “Türkçülük yapmak bölücülüktür” demedi mi? Türklüğü, Türk milliyetçiliğini defalarca ayaklar altına almadı mı? Daha dün Türk askerinin yemek duasından Türkçe olan “Tanrı” sözcüğünü çıkarıp onun yerine Arapçası olan “Allah” sözcüğünü koymadı mı?

Bizim İslamcılar fırsat bulsalar Arapçayı resmi dil yapıp Türkçeyi yasaklarlar.

İbrahim Kalın, o kafana şu gerçeği sok artık.

Türkiye Cumhuriyeti Arap düşmanlığı üretmedi ama siz İslamcılar sürekli Türk düşmanlığı ürettiniz.

Habersom.com

732 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104