Donald Trump Müslümanları sevmez ama Türk sosyetesine bayılır!

admin | 12 Kasım 2016 | Gündem, Tüm Manşetler

donald-trump-yalcindag-1b451

ABD’de Cumhuriyetçi Parti’nin adayı olarak başkanlık seçimlerine katılan emlak kralı Donld Trump, “Müslümanları ABD’ye almayacağım” mesajıyla seçim çalışmalarını yürütüp bu sayede başkan olmasına rağmen, Trump’ın Türk jet sosyetesiyle arası cok iyi.

İnsan merak etmeden edemiyor: Trump bizim jet sosyeteyi Müslümandan saymıyor mu yoksa?

Trump’ın Türkiye’deki ilişkileri de yabana atılacak cinsten değil.

İşte detaylar:

Önce Trump’ın üçüncü eşi yeni First Lady Melania Trump’ı kısaca tanıyalım.

donald-trump-melania-1b67

Slovenya asıllı Melania Knauss, Donald Trump’la evlenmeden önce verdiği epey cüretkar pozlarla ve tartışmalı gönül ilişkileriyle tanınıyordu.

Şimdi biz gelelim Donald Trump’ın Türk sosyetesiyle derin ilişkilerine…

Trump’ın Türkiye jet sosyetesinin ünlü isimlerinden Ender Mermerci ile bir dönem sıkı fıkı ilişkisi olduğu ABD medyasına yansımıştı. Öyle ki fısıltı gazetesinde Donald Trump ile Ender Mermerci’nin kısa bir ilişki yaşadıkları da manşet olmuştu.

ender-mermerci-trump1b764
Ender Mermerci ve kızı Tansa

Ender Mermerci, şu sıralar ikinci baharı yaşıyor, ancak özellikle de Donald Trump’ın ilk eşi Ivana Trump ile ilişkilerini de sürdürüyor (Ivana, Ender Mermerci’nin kızının düğünü için Türkiye’ye bile gelmişti).

Bu ilişki ağında Donald Trump’ın, İstanbul Mecidiyeköy’deki “Trump Tower” için iş ortaklığı yaptığı Aydın Doğan ve ailesiyle ilişkilerini de unutmamak gerek.

donald-trump-aydin-dogan-1b41

Trump Tower İstanbul için kızı Ivanka Trump ile birlikte İstanbul’a gelmişti. Ivanka Trump’ın da Aydın Doğan’ın damadı ve Doğan holding Medya Grup Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve eşi Arzuhan Yalçındağ ile samimiyeti biliniyor.

Peki Trump Tover İstanbul’un açılışını kim yapmıştı?

Tabii ki Recep Tayyip Erdoğan…

donald-trump-erdogan-1b54

Kim demiş, Donald Trump Müslüman düşmanı diye! En azından sosyetik Türk Müslümanlarıyla arası iyi gibi görünüyor.

6855 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104