Emperyalizm yanlısı AKP İslamı, gençleri İslam dışına itmeye devam ediyor

admin | 15 Nisan 2018 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Video Galeri

“Cami imamının bir oğlu deist, diğer oğlu ateist oldu”

İhramcızâde İlim Yayma adlı derneğin hocası Kerem Önder, bir cami imamının kendisine gönderdiği mesajı anlattı.

İhramcızâde İlim Yayma adlı derneğin hocası Kerem Önder, bir cami imamının kendisine gönderdiği mesajı anlattı. Buna göre; o imamın bir oğlu deist, diğer oğlu ise ateist olmuş.

Kerem Önder, kendisini dinleyenlere verdiği vaazda bu olayı anlatırken, “suçlunun” üniversiteler ve komünistler olduğunu ileri sürdü. Ancak bu video akla son dönemde çok tartışılan emperyalizm yanlısı AKP İslamının, gençleri İslam dışına ittiği iddialarını güçlendirdi.

İŞTE DEİZM TARTIŞMALARINA YENİ BİR AÇI GETİRECEK O VİDEO

Suçlunun üniversiteler ve komünistler olduğunu ileri süren İhramcızâde İlim Yayma adlı derneğin hocası Kerem Önder, yayınladığı başka bir videoda “çıplak yıkananlarda delilik alametleri görülebileceğini” iddia ediyor. Bu hoca, AKP İslamının nasıl hocalar yetiştirdiğini göstermiyor mu?

İşte o video:

1597 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104