Hoşgeldiniz  

Erdoğan uyandı: Bizi ABD’de yargılamaya çalışıyorlar

admin | 03 Aralık 2017 | Dünya, Genel, Gündem, Siyaset

Recep Tayyip Erdoğan Ağrı’da, ABD’de görülen Zarrab davasına değinerek, ‘senaryolara boyun eğmedik diye bizi yargılamaya çalışıyorlar’ dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Ağrı İl Kongresi’nde konuştu. Konuşmasında ABD’de görülen Zarrab davasına da değinen Erdoğan, ‘senaryolara boyun eğmedik diye bizi yargılamaya çalışıyorlar’ dedi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan  AKP Parti Ağrı İl Kongresi’ne katıldı. Ağrı’da vatandaşlara seslenen Erdoğan  yapımı 10 yıldır tamamlanamayan devlet hastanesinin bitirileceğini, inşaatın bu kadar uzun sürmesine neden olan kişilerden bunun hesabının sorulacağını ifade etti. Konuşmasında ABD’de görülen Zarrab davasına da değinen Erdoğan, senaryolara boyun eğmedik diye yargılamaya çalışıyorlar. Senaryo belli, tezgah belli. Bunu işbirlikçileri ile yapıyorlar. FETÖ ile birlikte yapıyorlar’ dedi.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde;

‘BİZİ SENARYOLARA BOYUN EĞMEDİK DİYE YARGILAMAYA ÇALIŞIYORLAR AMA BAŞARAMAYACAKLAR’

Bizi bunlarla ilgili senaryolara boyun eğmedik diye yargılamaya çalışıyorlar. Senaryo belli, tezgah belli. Bunu işbirlikçileri ile yapıyorlar. FETÖ ile birlikte yapıyorlar. Bu oyuna bizi getiremeyeceksiniz. PKK’yı bunun için azdırdılar. FETÖ’yü bunun için sahaya sürdüler. Şu anda ana muhalefetin, ana hıyanetin başında bulunan zatı da aynı amaçla kullanıyorlar. Milletimiz şunu bilsin ki bu oyunların hiçbiri birbirinden bağımsız değildir. İstedikleri kadar uğraşsınlar başaramayacaklar.

AĞRI’NIN TERÖR BELASI YÜZÜNDEN BOYNU BÜKÜKTÜR’

Bugün 6. olağan kongremizi yapıyoruz. Hayırlı olmasını diliyorum. Kuruluşundan bugüne kadar AK Parti Ağrı Teşkilatımızda vazife yapmış tüm kardeşlerimize en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Bu topraklar insanların en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmıştır. Ağrımız uzun süreden beri terör belası yüzünden gariptir, boynu büküktür. Şu anda 12 bin öğrenciye sahip İbrahim Çeçen Üniversitesi’ni kurduk. Tıp fakültesini İbrahim bey yapacak, sözünü aldık.

419 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

EN SON HABERLER

© 2016 Komite Medya Tüm Hakları Saklıdır .