Erdoğan’a tehdit: Kürt koridoruna izin vermezseniz, Zarrab davasına dahil olursunuz

admin | 18 Eylül 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Sabahattin Önkibar Aydınlık’taki bugünkü yazısında, “Zarraf davasında hedef tartışmasız olarak Tayyip Erdoğan’dır.” diye yazdı.

Önkibar yazısında, “Hedef tartışmasız olarak Tayyip Erdoğan’dır. Muhtemeldir ki Reza Zarrab’ı itirafçı yapıp Erdoğan’a hamle yapacaklar. Hayır bunu bu aşamada alel acele mesela Erdoğan Birleşmiş Milletler toplantısına gittiğinde yapmazlar ancak PKK-FETÖ, PYD, Kürt koridoru, Kıbrıs ve S-400 gibi konularda şantaj artık gündemdedir” dedi.

Sabahattin Önkibar’ın Aydınlık gazetesindeki yazısının ilgili bölümü şöyle:

“EVET bu işin ardında pis kokular var.

Cumhurbaşkanlığı koruma görevlilerine tutuklama kararından sonra Zafer Çağlayan için aynı hüküm verildi ki bu adaletin tecillisi değil, ABD derin devletinin operasyonudur.

Hedef tartışmasız olarak Tayyip Erdoğan’dır. Muhtemeldir ki Reza Zarrab’ı itirafçı yapıp Erdoğan’a hamle yapacaklar.

Hayır bunu bu aşamada alel acele mesela Erdoğan Birleşmiş Milletler toplantısına gittiğinde yapmazlar ancak PKK-FETÖ, PYD, Kürt koridoru, Kıbrıs ve S-400 gibi konularda şantaj artık gündemdedir.

Demirel’in ifadesi ile kindar bir devlet olan ABD, PKK isyanı ve FETÖ darbesi ile sonuç alamayınca farklı bir mecra ile operasyona soyundu.”

Kaynak: ulusalkanal

7495 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104