Erdoğan’dan CHP’ye tehdit: Ataşehir başlangıç, arkası gelecek

admin | 15 Aralık 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

CHP’li Ataşehir Belediye Başkanı’nın görevden uzaklaştırılmasına da değinen Erdoğan, “Ataşehir’i arkadaşlarımız en güzel şekliyle ortaya koydular, daha çok şeyler gelecek” diye konuştu.

İstanbul’u aşkla sevdiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Eksiklerimiz yok mu tabii ki var. Fakat hizmetler yanında bunları konuşmak bile abesle iştigaldir” dedi.

Üsküdar Meydanı’nda düzenlenen Üsküdar-Ümraniye Metro Hattı’nın açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ileride bu hattın Sabiha Gökçen Havalimanı’na kadar uzatılacağını söyledi.

İstanbul’da eskiden çöp dağlarının olduğunu, suların akmadığını, havanın solunmadığını ifade eden Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Üsküdar-Ümraniye hattının ülkemize, şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Bugünkü açılışta Anadolu yakasındaki ikinci metro hattını da faaliyete geçirmiş oluyoruz. Bu hattın ilk etabı olan Üsküdar-Ümraniye’yi Sancaktepe’ye uzanacak kısım izleyecek. Bir diğer özelliği de Türkiye’nin ilk sürücüsüz metrosu olması. İstanbul’daki metro hatlarının uzunluğunu 160 kilometreye çıkarmış oluyoruz. Bu rakam 2019 yılında 355 kilometreye çıkacak. İstanbul’u araç trafiğinden bağımsız bir toplu taşıma hedefine adım adım yaklaşıyoruz. Bu metro hattının inşasında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

‘ATAŞEHİR’İ ARKADAŞLARIMIZ EN GÜZEL ŞEKLİYLE ORTAYA KOYDULAR’

Bunlara ana hıyatnet partisi de katılmış. Bir şeyi iyi ezberlemiş Man adası, herhalde bu man kafa olmaktan kaynaklanıyor. Ataşehir’i de zaten arkadaşlarımız en güzel şekliyle ortaya koydular, daha çok şeyler gelecek. İşte en güzel cevabı 2019’da vermek için hep beraber çok çalışacağız. CHP’ye gönül vermiş kardeşlerimize de bu gerçekleri anlatmamız lazım.

Üzerinde durduğumuz yere bakalım, Marmaray var. İleride ne var Avrasya var. Karşıma bakıyorum Yavuz Sultan Selim var. Bütün bunları bu gözler görmesi lazım. Şuradan çıkıyorsun arabana biniyorsun doğru Bursa. 1,5 saatte gidiyorsun. Biz bunlarla meşgul olurken, bunlar neyle meşgul ABD’deki kumpas davalarıyla meşgul. Oralara meşgul taşıyorlar. Kim için taşıyor, FETO için, ABD için. Milletimiz bunu affetmeyecek.

‘KUDÜS KARARI YENİ OPERASYONLARIN HABERCİSİ’

ABD’nin kararı Müslümanların hassasiyetine yönelik yeni bir törpüleme operasyonudur. Bugün oralarda olaylar çıkıyor. Gitmeyin, telkinleriyle Müslümanları uzak tutabilen sinsi plan orayı bizim olmaktan çıkarabilir. 15 Temmuz’da nasıl FETÖ’nün alçaklarına bu millet gerekli cevabı verdiyse, inşallah şimdi de Kudüs için verir. Kudüs kararı İslam dünyasına yönelik yeni operasyonların habercisidir. Bu konuda elde edeceğimiz başarı Müslümanlar için bir dönüm noktası olacaktır. Biz kendimizi toplayacağız. Allah’ın izniyle zafere yürüyeceğiz.

363 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104