Erdoğan’ın avukatı: Kılıçdaroğlu söz konusu kağıtları derhal bir savcılığa vermeli

admin | 28 Kasım 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Erdoğan’ın avukatından Kılıçdaroğlu’na: Söz konusu kağıtları mesai bitimine kadar derhal bir savcılığa vermeli

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatı Ahmet Özel “Kılıçdaroğlu, söz konusu kağıtları mesai bitimine kadar derhal bir Cumhuriyet savcılığına vermeli ve suç duyurusunda bulunmalıdır” dedi.

Erdoğan’ın avukatı Özel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından bugün grup toplantısında Erdoğan’ın yakınları hakkındaki para transferi iddialarına ilişkin açıklama yaptı.

‘GÖSTERDİĞİ KAĞITLAR SAHTE’

İddiaları yalanlayan Özel şu ifadeleri kullandı:

“Müvekkillerim hakkında ileri sürülen iddiaların tamamı yalan, gösterdiği kağıtların da tamamı sahtedir. Kılıçdaroğlu, söz konusu kağıtları mesai bitimine kadar derhal bir Cumhuriyet savcılığına vermeli ve suç duyurusunda bulunmalıdır.”

352 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104