Gökçek o tweet ile Erdoğan’ı insafa getirip istifadan kurtulmak mı istedi?

admin | 02 Ekim 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Odatv Melih Gökçek’in twitter hesabından yayınladığı “ayetli” mesajı haber yaptı

İşte o haber:

Melih Gökçek’ten “ayetli” mesaj

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Ankara, Bursa, Balıkesir, Uşak, Niğde, Nevşehir Belediye Başkanlarının istifalarını istediği iddia edildi…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Ankara, Bursa, Balıkesir, Uşak, Niğde, Nevşehir Belediye Başkanlarının istifalarını istediği iddia edildi.

İstifası istenen belediye başkanlarının arasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in de yer alması gözleri Gökçek’in üzerine çevirdi.

Kamuoyunda gündem yaratan bu iddianın ardından sosyal medya da Gökçek’ten bir açıklama bekledi.

Gökçek’in bu gelişmeler yaşanmadan önce dün Twitter adresinde bir ayetin yer aldığı tweeti, profiline sabitlediği görüldü. Gökçek’in ayeti Twitter hesabına sabitlemesinden çok ayetin içeriği daha da dikkat çekti.

Melih Gökçek Twitter adresine Enfal 73 ayetini sabitlerken, ayette, “Kafirler birbirinin dostları, yardımcılarıdır. Eğer Allahü tealanın emirlerini yerine getirmez kendi aranızda dost olmazsanız yeryüzünde, kargaşa, fitne ve büyük fesat çıkar” ifadeleri yer alıyor.

Gökçek’in “günün ayeti” diyerek, “getirmez kendi aranızda dost olmazsanız yeryüzünde, kargaşa, fitne ve büyük fesat çıkar” ifadelerinin yer aldığı ayeti istifa iddialarından 1 gün önce tweetine sabitlemesi ise Erdağan’a “mesaj” olarak değerlendirildi.

Gökçek Odatv’nin haberinin ardından sabitlediği tweeti kaldırarak ana sayfasından düşürdü.

466 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104