Gökçekçiler ve Akitçiler birbirine girdi; Atatürkçüler bayram yaptı!

admin | 29 Ekim 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Akit provokatörü Mehmet Özmen Gökçekçilerden dayak yedi, Atatürkçüler olayı televizyon ekranlarından çekirdek çıtlatarak zevkle seyretti!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifasını açıkladığı toplantı sırasında salon dışında olaylar çıktı.

Daha önce “Melih Gökçek CHP’liler ile görüşüyor. İstifa etmeyebilir” diye haber yapan Akit TV muhabiri tartaklandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın istifasını istediği Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in sessizliğe büründüğü günlerde Akit TV’nin Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen “Gökçek istifa etmeyecek. CHP’lilerle görüşüyor” diye haber yapmıştı. Bu haberin ardından da Melih Gökçek’in sahibi olduğu Beyaz TV ile Akit TV arasında çok sert bir polemik yaşanmıştı.

İşte bu polemiğin başrolündeki Mehmet Özmen, bugünkü meclis toplantısını takip etmek için belediyeye gelince olaylar çıktı. Toplantı salonunun dışında bekleyen kalabalık bir grup, programı takip eden Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen’e saldırdı.

Atatürkçüler, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanları arasında çıkan bu kavgayı televizyon kanallarından çekirdek çıtlatarak zevkle seyretti!

430 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104