Gökçek’in cinleri ABD’yi rahat bırakmıyor: Irma’dan sonra Jose ABD’yi tehdit ediyor

admin | 16 Eylül 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Gökçek bedduaları ve cinleriyle yeniden ABD’ye saldırıya geçti. Irma’dan sonra Jose kasırgası ABD’yi tehdit ediyor

ABD’deki kasırgalar, ABD’ye saldıran Gökçek’in cinleriyle ABD’yi koruyan Fethullah Gülen’in cinlerinin birbirleriyle çatışmasından mı kaynaklanıyor?

Şaka bir yana, Irma’dan sonra şimdi de Jose kasırgası ABD’yi tehdit ediyor.

Peş peşe gelen Harvey ve Irma kasırgalarının ardından, yaklaşan Jose Kasırgası’nın ABD’nin doğu sahillerinde etkili olması bekleniyor.

ABD’de, Jose kasırgasının Connecticut, New York ve New Jersey eyaletlerinin sahil kentlerinde etkili olması bekleniyor.

ABD’nin Teksas ve Florida eyaletlerinde 250 milyar dolarlık hasara yol açan Harvey ve Irma kasırgalarının yaraları daha sarılamadan, bazı eyaletlerde Jose kasırgasının etkili olacağı açıklandı.

Ulusal Hava Tahmin Merkezi, Jose kasırgasının bu hafta başı New Jersey ve Long Island’da sahil boyunca etkili olmasının beklendiğini açıkladı.

522 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104