Hanım bile inanmıyor. Cumhurbaşkanı ile görüşüyorsun haber vermiyorsun, diyor.

admin | 07 Ekim 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

İstifası istendiği belirtilen Balıkesir’in AKP’li Belediye Başkanı isyan etti: Hanımı bile inandıramıyorum!

İstifası istendiği iddia edilen 6 belediye başkanından biri olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, iddiaları reddederken “Hanımı bile inandıramıyorum” ifadelerini kullandı.

İstifası istendiği iddia edilen 6 belediye başkanından biri olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, dün 86 Ekim 2017) Beştepe’de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüğü iddiaları ardından Twitter hesabından “Balıkesir Belediye Başkanı” ifadesini silmesi dikkat çekmişti. Uğur, bugün sosyal medyadan yağtığı açıklamada “Görevimin başındayım, istifa yok” dedi.

Daha önce kulislerde Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur’la ilgili sıkıntı yaşandığı iddia edilmişti.

Uğur’un ise “İstifa etmiyorum, istiyorsanız siz görevden alın” mesajı gönderdiği, bağımsız olarak başkanlığa devam etme kararı aldığı öne sürülmüştü.

Uğur ise bu iddiaları yalanlamış ve “17 yıldan bu yana AK Parti’mizin bütün kademelerinde görev yapan bir nefer olarak, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlattığımız kutlu yolculuğumuza ilk günkü aşk ve şevk ile devam ettiğimizi milletimize saygı ile duyuruyorum” demişti.

Habertürk TV’ye konuşan Edip Uğur şunları söyledi:

Ne istifa ettik, ne Cumhurbaşkanımızla görüştük. Hepsi asparagas haber, uydurulmuş haber. Bunu Habertürk aracılığıyla kamuoyuna duyurmuş olayım. Çünkü ben de artık cevap vermekten bıktım. Hanım bile inanmıyor. Bana diyor, ‘Cumhurbaşkanı ile görüşüyorsun, bize haber vermiyorsun.’ Ben de ‘Yok öyle bir şey.’ diyorum. ‘Bütün televizyonlarda resmin çıkıyor, altyazılar geçiliyor’ diyor. Böyle bir şey söz konusu. Türkiye Belediyeler Birliği’nin kongresi var. Kongreye geldik.”

378 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104