İbrahim Tatlıses neden, ‘Reza Zarrab Hırsızsa Ben de Hırsızım’ dedi?

admin | 03 Aralık 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Azeri asıllı İranlı işadamı Rıza Sarraf hakkında yazılan ve konuşulanlarla ilgili, “Eğer o zat hırsızsa o zaman ben de hırsızım” dedi.

İbrahim Tatlıses, Twitter hesabı üzerinden; bir televizyon kanalındaki programda konuşulanları kast ederek şunları yazdı:

“Ben dostumu savunurum ucunda ölüm bile olsa.! Ben herkese dostum Demem zaten.!! Ben bugüne kadar sizlere yalan söyledim mi? Zannetmiyorum. Çünkü ben inandığım insanı savunurum eğer O zat hırsızsa o zaman bende Hırsızım.”

İbrahim Tatlıses neden Reza Zarrab’ı korudu? Neden “O hırsızsa Ben de Hırsızım’ dedi?

İbrahim Tatlıses ve Reza Zarrab dostluğu yıllar önceye dayanıyor. Bir zamanlar yedikleri içtikleri ayrı gitmezdi.

İşte o dostluğun nişanesi eski bir haber:

Reza Zarrab-Ebru Gündeş çifti, İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’yı ağırladı!

Uç Reza uç! Seni kim tutar?

Evet uçtu uçtu Reza uçtu…. Bodrum’a bir aydır demir atan Ebru Gündeş-Reza Zarrab çifti, 7 milyon Euro’luk lüks teknelerinde İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’yı ağırladı. Gümüşlük açıklarında güneşin ve denizin tadını çıkaran güruhtan Ebru Gündeş, makyajsız hali ile paparazzilere yakalandı. Gündeş, bikinili görüntü vermemek için sürekli gölgede kalmayı tercih etti.

ebru-gundes-derya-tuna-1b7

17-25 Aralık Tarihi Yolsuzluk Soruşturmasının bir numaralı ismi Reza Zarrab, dalgıçlarına misafirleri için balık tutturdu. Zarrab daha sonra 3,5 yaşındaki kızı Alara’yı denizde yüzdürdü ve flyboard yaptı.

rezazarrab-ucus-1b1

reza-zarrab-ucus-2b6

İbrahim Tatlıses’e, Derya Tuna ile birlikte Aydemir Akbaş da eşlik etti.

reza-zarrab-dovme-3b3

Reza Zarrab’ın göğsündeki “Yıl 60″ dövmesi de dikkat çekti. Zarrab’ın söz konusu dövmeyi Ebru Gündeş’le birbirlerine verdikleri “60 yıl hiç ayrılmayacağız” sözüne istinaden yaptırdığı öğrenildi. “Yıl 60″ yazısı, Zarrab’ın teknesinin de Kanlıca’daki kaçak kat çıktığı yalısının üzerlerinde de bulunuyor.

Aksırıncıya, tıksırıncaya, patlayıncaya kadar yiyin, hatta uçun efendiler uçun…

825 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104