İYİ Parti’den Suriyeli mültecilere dikkat çeken video

admin | 13 Haziran 2018 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Video Galeri

İYİ Parti’nin, Suriyeli mültecilerin sorunlarına dikkat çektiği video sosyal medyada büyük ilgi gördü

Bir yarış görüntüsüyle başlayan videoda hükümetin yanlış politikaları yüzünden vatansız kalan yüzbinlerce Suriyeli anne ve çocuğun sokaklarda yaşam mücadelesi verdiğine dikkat çekiliyor.

Hükümetin Suriyelilere 158 milyar TL harcadığına dikkat çekilen videoda, bu parayla ne yatırımlar yapılabileceği sıralandı.

İYİ Parti’nin Suriyelilerin vatanlarına huzur içinde dönmesi için çalışacağı mesajı verilen videoda yapıldığı söylenen harcamalara rağmen ülkemizde sefalet için yaşamaya çalışan Suriyeliler üzerinden istismarcı bir politika yürütüldüğünün altı çiziliyor.

530 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104