İzmir Aziz Kocaoğlu’na isyan etti

admin | 07 Ocak 2018 | Dünya, Genel, Gündem, Siyaset

İzmir’de banliyö hatlarındaki gecikmeler yüzünden halk İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na isyan etti

İzmirliler, Türkiye’nin en büyük şehir içi toplu taşıma sistemi İZBAN’ı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu sosyal medyada etiketleyerek tepkilerini dile getirdiler.

Metro seferlerinin sık sık aksamasından, gelmeyen trenlerden, rötarlardan, sıkışık vagonlardan ve seferlerin saatlerinden şikayetçi olan vatandaşların, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu da etiketleyerek, seslerini duyurmaya çalıştıkları görüldü.

Metro istasyonlarında büyük izdihamlar yaşandığı gözlenirken, yoğunluktan dolayı vagonların havasız kaldığı da belirtildi.

İşte sosyal medyadaki o tepkiler:

390 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104