Hoşgeldiniz  
Aliağa escort

Kabe’yi koruyan Suudi askerleri İsrail Ordusu eğitiyor

admin | 08 Aralık 2017 | Dünya, Genel, Gündem, Siyaset

suudi-askerleri-1b545

Hizbullah Genel Sekreter Yardımcısı Şeyh Naim Kasım, Suudi Arabistanlı subayların İsrailli subaylar tarafından eğitildiğini belirterek, Suudi Arabistan’ın İsrail’in projelerini uyguladığını açıkladı.

Şeyh Naim Kasım, “Hizbullah’ın vasıflandırılmaya çalışıldığı terör, asıl itibariyle İsrail’in vasfıdır” ifadelerini kullanan Hizbullah Genel Sekreter Yardımcısı Şeyh Naim Kasım, “Hizbullah’ın terör örgütü olduğunu kabul edenler aslında Siyonist projeyi duyurmuş ve ilan etmiş oluyorlar” dedi.

Suudi Arabistan ile İsrail arasında ki ilişkilere dikkatleri çeken Şeyh Naim Kasım, “Suudi Arabistan bugün gizli veya aleni olarak İsrail’in planlarını uygulamaya çalışıyor. Son yıllarda Suudi Arabistan ve İsrailli yetkililerin görüşmeleri medyada sıkça yayınlanıyor. Suudi Arabistan’ın onlarca subayını İsrail eğitiyor. İsrailli subaylar tarafından eğitilen Suudi Arabistan subaylarının isimleri yayınlandı. Basının bu yayınlarından sonra Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil el-Cubeyr ise Uluslararası sözleşmelere bağlıyız açıklaması yaptı” dedi.

İsrail Ordusu’nun, Suudi askerleri olası terörist eylemlere karşı da eğittiği belirtiliyor. Bu askerler Kabe’yi de koruyor.

1706 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

© 2016 Komite Medya Tüm Hakları Saklıdır .