Kabe’yi koruyan Suudi askerleri İsrail Ordusu eğitiyor

admin | 02 Şubat 2018 | Dünya, Genel, Gündem, Siyaset

suudi-askerleri-1b545

Hizbullah Genel Sekreter Yardımcısı Şeyh Naim Kasım, Suudi Arabistanlı subayların, Kabe’yi koruyanlar da dahil, İsrailli subaylar tarafından eğitildiğini belirterek, Suudi Arabistan’ın İsrail’in projelerini uyguladığını açıkladı.

Şeyh Naim Kasım, “Hizbullah’ın vasıflandırılmaya çalışıldığı terör, asıl itibariyle İsrail’in vasfıdır” ifadelerini kullanan Hizbullah Genel Sekreter Yardımcısı Şeyh Naim Kasım, “Hizbullah’ın terör örgütü olduğunu kabul edenler aslında Siyonist projeyi duyurmuş ve ilan etmiş oluyorlar” dedi.

Suudi Arabistan ile İsrail arasında ki ilişkilere dikkatleri çeken Şeyh Naim Kasım, “Suudi Arabistan bugün gizli veya aleni olarak İsrail’in planlarını uygulamaya çalışıyor. Son yıllarda Suudi Arabistan ve İsrailli yetkililerin görüşmeleri medyada sıkça yayınlanıyor. Suudi Arabistan’ın onlarca subayını İsrail eğitiyor. İsrailli subaylar tarafından eğitilen Suudi Arabistan subaylarının isimleri yayınlandı. Bu isimler arasında Kabe’yi koruyan subayların isimleri de var. Basının bu yayınlarından sonra Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil el-Cubeyr ise Uluslararası sözleşmelere bağlıyız açıklaması yaptı” dedi.

2866 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104