Kocasakal ‘Atatürk düşmanları ile yürümem’ demişti ama o hiç yürümüyor!

admin | 22 Ekim 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Ümit Kocasakal, CHP’nin “Adalet Yürüyüşü”ne katılmamış, KRT televizyonunda yürüyüşü şu sözlerle eleştirmişti:

“Ben bu ülkenin bölünmez bütünlüğüyle sorunu olanlarla, Cumhuriyetle ve Atatürk’le sorunu olanlarla, emperyalizmin işbirlikçiliğini yapanlarla yürümem. Atatürk düşmanları ile de yürümem. Şöyledir benim kafamdaki şey; Atatürk düşmanı için onun da hakkı, adaleti elde etmesi için yürürüm ama Atatürk düşmanı ile yürümem hele ki yürüyüşü yapan CHP ise.

O günden beri Kocasakal’ın ne CHP ile ne de başka bir konu ile bir şey söylediğini duymadık. Hakkında Akşener’in partisine katılacağına dair söylentiler duyduk ama Kocasakal o söylentileri ne doğruladı, de de yalanladı.

Kocasakal ‘Atatürk düşmanları ile yürümem’ demişti ama o hiç kimseyle yürümüyor. Ona sahip çıkmadığını düşünüp halka mı küstü? Bilmiyoruz.

Bizce Kocasakal ya Atatürk düşmanları ile yürümeyen bir partiye katılmalı, ya da CHP’yi Atatürk düşmanları ile yürüyen yöneticilerden kurtaracak bir hareket başlatmalı. Çünkü bu ülkede ona umut bağlamış milyonlarca insan var. Onların umudunu boşa çıkarmaya hakkı yok.

Habersom

401 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104