Meclis Kütüphanesi’ndeki kitaplar bir vatandaşın evinde çıksa, müebbet yer

admin | 14 Temmuz 2018 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Sadece Fetöcüler değil, Apocular da eserleriyle Meclis Kütüphanesi’nde yaşıyor

İsmail Saymaz da bugün kütüphaneyle ilgili yaptığı yeni paylaşımında “Meclis kütüphanesi sitesi açılmış. Bir tarama yapınca fark ettim ki meclis kütüphanesinde PKK’ya ait “Abdullah Öcalan Sosyal Bilimler Akademisi” tarafından basılan Öcalan’ın kitapları da var” dedi.

Adnan Oktar ve müritlerine yönelik İstanbul Emniyeti operasyon düzenledi. Operasyon sonrasında Oktar ve birçok müridi gözaltına alındı. Operasyon sonrasında Adnan Oktar ve cemaatine ilişkin ajanlık suçlamalarında da bulunuldu.

Hürriyet gazetesi muhabiri İsmail Saymaz da dün sosyal medya hesabından Oktar’a ilişkin dikkat çeken bir mesaj paylaşmıştı. Saymaz, FETÖ’cü olduğu ortya çıkan Adnan Oktar’ın “Harun Yahya” ismiyle yazdığı kitapların TBMM’nin kütüphanesinde olduğu mesajını atmış ve Meclis kütüphanesinin ilgili linkini paylaşmıştı. Kısa süre sonra Saymaz, paylaştığı ilgili Meclis kütüphane linkinin açılmadığını yazmıştı.

BU SEFER DE ÖCALAN KİTAPLARI

Meclis Kütüphanesi kısa süre kapalı kaldıktan sonra yeniden açıldı. İsmail Saymaz da bugün kütüphaneyle ilgili yaptığı yeni paylaşımında “Meclis kütüphanesi sitesi açılmış. Bir tarama yapınca fark ettim ki meclis kütüphanesinde PKK’ya ait “Abdullah Öcalan Sosyal Bilimler Akademisi” tarafından basılan Öcalan’ın kitapları da var. Bu kitaplar bir öğrencinin evinden çıksa o kişi ertesi gün kendini hapiste bulur” ifadelerini kullandı.

“KİTAPLAR YASAKLANSIN DEMİYORUM”

Saymaz, kütüphaneye ait sitenin yine kapatıldığını belirttikten sonra “Ben kitaplar yasaklansın demiyorum. Bir çelişkiye dikkat çekiyorum” yorumunda bulundu.

Kaynak: Odatv

309 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104