Rusya ABD’yi tehdit etti: 11 Eylül görüntülerini yayınlarım!

admin | 08 Ekim 2015 | Gündem, Siyaset, Tüm Manşetler

11eylulu-yayinlarim-8b9

11 Eylül’ün arkasında olduğunuzu kanıtlayan uydu görüntülerini yayınlarız.

Pravda Gazetesinde 3 gün önce yayınlanan ve bugün de Veterans Today’de yer alan habere göre, Rusya’dan ABD yönetimine oldukça çarpıcı bir tehdit geldi.

Vladimir Putin yönetiminin kontrolündeki Pravda Gazetesi, 11 Eylül 2001’de ikiz kulelere ve Pentagon’a düzenlenen, arkasında El Kaide’nin olduğu söylenegelen saldırıları ABD’nin gerçekleştirdiğine dair ellerinde uydu görüntüleri olduğunu ve delilleri dünya ile paylaşabileceğini açıkladı.

Pravda’da yer alan haber metni şöyle:

Amerikalı uzmanlar, ABD ile Rusya arasındaki ilişkilerin Soğuk Savaş döneminden beri en kötü dönemini yaşadığına inansa da Putin Obama’nın başına şu ana kadar sadece ufak belalar açtı. Analistler, bunun “fırtınadan önceki sessizlik” olduğunu düşünüyor. Putin bir kez vuracak, fakat çok sert vuracak. Rusya, ABD’nin ve istihbarat servislerinin 11 Eylül saldırılarının arkasında olduğuna dair delilleri sunmaya hazırlanıyor. Deliller arasında uydu görüntüleri de var.

Yayınlanacak materyaller ABD hükümetinin 11 Eylül saldırılarındaki işbirliğini ve kamuoyu iradesinin başarıyla manipule edildiğini ispat edebilir. Saldırı ABD hükümeti tarafından planlanmıştı, ancak onun uzantıları tarafından hayata geçirildi, böylece ABD’ye karşı bir uluslararası terörist eylem gibi gözüktü.

Aldatmaca ve kendi insanlarını öldürmek, ABD’ye Ortadoğu’da devlet iştirakleri ve petrol çıkarları olarak geri döndü.

Deliller o kadar inandırıcı olacak ki sonunda ABD hükümeti tarafından üstü örtülen 11 Eylül’ün gerçek hikayesini ortaya çıkaracak.

Rusya, Amerikanın yabancı ülkelere askeri müdahalede bulunma gerekçesi oluşturmak için sahte bayrakla (false flag) kendi vatandaşlarına yönelik terörizm uygulamasının sıradan olduğunu kanıtlayacak. “11 Eylül saldırıları” özelinde bakarsak, deliller kesin uydu görüntüleri olacak.

Amerika Birleşik Devletleri’nin dünya politik arenasında nasıl gözükeceğine bakacak olursak, ABD, uluslararası terörizmle mücadeledeki yerinin meşruluğunu tamamen yitirecek.

Uzmanlar, açıklamanın ardından yaşanacak gelişmelerin ABD’yi sarsabileceği konusunda uyarıda bulunuyorlar.

Kaynak / rasthaber.com

3412 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104