Teksas’ta bir kilise hedef alındı: 27 Ölü

admin | 06 Kasım 2017 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

Teksas’ta kiliseye saldırı! Çok sayıda ölü var…

Teksas’ta bir kiliseye gerçekleştirilen saldırıda çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Bazı kaynaklar ölü sayısının 27’ye ulaştığını iddia ediyor. Olayla ilgili henüz resmi makamlardan bir açıklama yapılmadı.

Haaretz’in yerel kaynaklara dayandırdığı haberine göre, Teksas’ta bir kilisede gerçekleşen saldırıda çok sayıda kişi hayatını kaybetti.

Bölge sakinlerinin aktardığına göre, saldırgan silahını defalarca ateşledi ve yeniden doldurdu. Saldırının yaşandığı sırada kilisede yaklaşık 50 kişinin katıldığı bir dua seremonisi olduğu belirtildi. San Antonio‘nun 30 kilometre doğusunda yer alan Sutherland Springs‘te bulunan kilisenin bölgede kurulan ilk “vaftiz kilisesi” olduğu belirtiliyor.

SALDIRGAN ÖLDÜRÜLDÜ

Wilson bölgesinden Şerif Joe Tackitt, saldırganın vurularak etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

RESMİ AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Teksas’ta yaşanan katliamda ölü sayısı henüz netlik kazanmadı. Olayla ilgili resmi makamlardan açıklama bekleniyor.

333 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104