Yobazlara kötü haber; Hazreti Nuh’un cep telefonunda By Lock çıkmış!

admin | 08 Ocak 2018 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler

‘Hazreti Nuh cepten konuşmuş’ diyen adama şaşıranımız çok, ama şaşırmayıp ona inanan da çok!

FETÖ’cüler tarafından kandırılan, onların kumpaslarına sonuna kadar destek veren yobazların ezici çoğunluğu emin olun Hazreti Nuh’un cepten konuşmuş olduğu yalanına da inanmıştır. Öyle olmasa, “keşke İstiklal savaşını Yunan kazansaydı” diyen Fesli Kadir’in deli saçması videolarını yüz binlerce insan seyreder miydi?

Öyle olmasa, Kız çocukları 6 yaşında ya da 9 yaşında evlendirilebilir diyen yobazlar belediyelerimiz tarafından “büyük alim” sayılıp el üstünde tutulup koca salonlarda halkla bir araya getirilip konuşturulur muydu?

Ne yazık ki bizim yobazlar, İslamiyetle hiç ilgisi olmayan iğrenç sapık düşüncelerini İslam’ın içine sokmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Ne yazık ki İslam adına ne kadar çok saçmalarsanız, yobazlar size o kadar çok inanıp,size o kadar çok “büyük alim” muamelesi yaparlar.

O zaman biraz da biz üfürelim bakalım bizim yobazlar bize de “büyük alim” muamelesi yapacak mı?

Ne mi üfürelim? Şu nasıl olur?

“Hazreti Nuh’un cep telefonunda ByLock çıkmış!”

Umarız bizim bu haberimizin başlığını ciddiye alıp Hazreti Nuh için tutuklama emri çıkartmazlar.

388 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.


Warning: include(/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104

Warning: include(): Failed opening '/home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/sidebar.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/habersom/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/single.php on line 104